Scalegallery, statik koleksiyon modellerinin ve ilgili aksesuarların çevrimiçi satışı konusunda uzmanlaşmış genç ve dinamik bir şirkettir. Scalegallery ekibi, tutkusunu işten, aynı zamanda model arabaların plastik maketlerin detay miktarına ve sürekli artan kalitesine olan tutkusundan alıyor.

Scalegallery nin çalışmalarının öne çıkan bir özelliği olarak gördüğü şey: "Müşterilerimizin koleksiyonları  için sınırlı sayıda üretilmiş, her zaman özel ve geniş kapsamlı  modellerimizin ve plastik maket kitlerimizin olması" Model araba detaylarını ve küçük arabaların cazibesini, müşterileri ve hayranları ile daha da yakınlaştırmak için Scalegallery sizlere her türlü imkanı sunuyor. Her yeni modele çok sayıda fotoğraf, video ve detaylı açıklama ile koleksiyonerlerin kapsamlı bir genel bakış elde edebilmesi sağlanıyor.

Scalegallery otomobillerin, motosikletlerin, uçakların ve özel araçların, plastik maket kitlerin statik ölçekli modellerinin pazarlanması için pazarda kendini göstermektedir. Diecast ve maketlerin çevrimiçi satış platformu sayesinde şirket, dünyanın her yerindeki model yapma meraklılarından distribitörlere kadar oldukça geniş bir kitleye ulaşabiliyor.

Scalegallery hem nadide ölçekli modeller, maket meraklılarına hem de maket sektöründe güvenli ve yetkin bir referans noktası arayan distribitörlere yöneliktir.Her zaman ulaşılabilir satış sonrası desteğin eşlik ettiği doğru ve hızlı sevkiyat, Scalegallery i ciddi ve kalıcı bir işbirliği için ideal ortak haline getiriyor.

Adresimiz: Yüzüncü Yıl Mh. Uğur Mumcu Bulvarı Arena AVM NO:53/B D.47 Nilüfer/BURSA